Rolety w kasetach

Rolety w kasetach cieszą się dużą popularnością. Ich wielką zaletą jest możliwość podkreślania stylu pomieszczenia. Na przykład w stylu klasycznym połączenie rolety o dekoracyjnej tkaninie z zasłonami kontrastującymi, uwydatnia charakter pomieszczenia. Takich zabiegów można wykonać wiele, natomiast najczęściej wybieramy rolety w kasetach ze względu na ich niezaprzeczalną funkcjonalność.

Elektryczne rolety w kasetach

Rolety w kasetach, a szczególnie te w wersji elektrycznej tworzą nastrój w pomieszczeniu w którym są zawieszone. Czasami warto na nie spojrzeć nie tylko pod względem funkcjonalności, chociaż są najłatwiejszą w konserwacji dekoracją okienną. Istnieje kilka typów rolet kasetowych. Nasza firma oferuje je w każdej dostępnej na rynku wersji czyli: montowane na ramę okienną, montowane do ściany oraz montowane do sufitu. Jesteśmy w stanie sprostać wszystkim wymaganiom naszych klientów. Dzięki temu, oferujemy niskie ceny za bardzo dobre jakościowo rolety kasetowe.

#przyszłość jest już dzisiaj!

Nowoczesne rolety w kasetach - jaka jest wizja przyszłości?

Nowoczesne, elektryczne rolety w kasetach czeka świetlana przyszłość. Już dzisiaj, na specjalnych sesjach online z producentami, widzimy w którym kierunku wszystko zmierza. Głównie chodzi o prostotę. Mając coraz więcej możliwości na wykorzystywanie odnawialnych źródeł energii obserwujemy postęp w stosowaniu mikrotechniki również w przypadku rolet.

Ogniwa fotowoltaiczne montowane na dachach budynków to już w niektórych krajach norma. „U nas” to też coraz bardziej popularne rozwiązanie. Dzięki przetwornikom, napędzanie naszych rolet elektrycznych może nie tylko nie generować żadnych kosztów, ale i motywować nas do bycia bardziej eko. Naszym głównym atutem powinny być tutaj magazynujące energię akumulatory.

Są już dostępne systemy rolet z akumulatorami jonowymi. Są one wymienne. Po prostu kiedy urządzenie przestaje pracować, wyjmujemy baterię ładujemy ją za pomocą ładowarki sieciowej, wkładamy do urządzenia i gotowe. Takie urządzenia są jeszcze stosunkowo drogie ze względu na ciągle kosztowną ich produkcję, ale z biegiem lat, będą taniały.

#opinie naszych klientów

Łukasz Marciniak
Łukasz Marciniak
Read More
Gorąco polecam! Pani Małgorzata to prawdziwy skarb potrafiła doradzić, dobrać i materiał i styl zasłon do pomieszczenia trafiając prosto dokładnie w to czego oczekiwaliśmy. Plus za szybką i terminową realizację zamówienia.
Agnieszka Marchelek
Agnieszka Marchelek
Read More
Profesjonalna obsługa -Bardzo polecam gatunek materiału i wykonanie nie mam zastrzeżeń trafione na 100 % warte swojej ceny 🛍🛍🛍
Ola Szczepaniak
Ola Szczepaniak
Read More
Polecam serdecznie usługi u Pani Małgosi! 🙂Profesjonalne podejście do klienta, szeroki wybór materiałów, bardzo dobra jakość wykonania! Strzał w dziesiątkę! 💥👍🏻
Previous
Next

#nasze social media

#inne nasze serwisy