elektryczne rolety rzymskie z Wrocławia

Są solidne. Piękne. I w najlepszych cenach w Polsce. Nasze rolety rzymskie nie mają sobie równych. Wytwarzane tylko z najlepszej jakości materiałów pozwalają na wieloletnią bezawaryjną eksploatację. Chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego jak je przygotowujemy? Zajrzyj poniżej! Mnóstwo autentycznych zdjęć z naszych realizacji.

rolety rzymskie w elektrycznym wydaniu

z czego się składają?

Elektryczne rolety rzymskie składają się z trzech głównych modułów: system sznurkowy, silnik elektryczny oraz tkanina. System sznurków odpowiada za poprawne zwijanie i rozwijanie rolety. Silnik elektryczny napędza system sznurków, a odpowiednio dobrana oraz uszyta zasłona dopełnia zadanie. 

na co zwrócić uwagę?

Najważniejszym elementem rolety rzymskiej jest mechanizm. Powinien on działać bez oporu i płynnie. Dużą zaletą naszych systemów jest ich sprawdzona konstrukcja. Użyte materiały zapewniają długie i bezawaryjne działanie, a to przekłada się na jakość całej rolety. Warto wybrać dobry produkt.

jaki rodzaj tkaniny wybrać?

Wybór tkanin na roletę rzymską jest bardzo duży. Nie oznacza to jednak, że możemy wybrać byle co. Tkaniny na rolety rzymskie muszą być przede wszystkim trwałe. Niezależnie czy zdecydujemy się na tkaninę firanową czy zasłonową – musi ona odznaczać się dużą odpornością na działanie promieni UV.

ile trzeba zapłacić?

Cena rolet rzymskich z silnikiem elektrycznym nie jest niska. Sam silnik to wydatek kilku set złotych. Uśredniając koszt uszycia rolety, cena gotowego produktu, w zależności od wielkości okna, nie powinna przekroczyć dwóch tysięcy złotych. Dużo? Trzeba pamiętać, że to system na lata.

elektryczne rolety rzymskie czerwone
czerwone elektryczne rolety rzymskie
elektryczne rolety rzymskie
elektryczne rolety rzymskie
elektryczne rolety rzymskie
elektryczne rolety rzymskie

#opinie naszych klientów

Łukasz Marciniak
Łukasz Marciniak
Read More
Gorąco polecam! Pani Małgorzata to prawdziwy skarb potrafiła doradzić, dobrać i materiał i styl zasłon do pomieszczenia trafiając prosto dokładnie w to czego oczekiwaliśmy. Plus za szybką i terminową realizację zamówienia.
Agnieszka Marchelek
Agnieszka Marchelek
Read More
Profesjonalna obsługa -Bardzo polecam gatunek materiału i wykonanie nie mam zastrzeżeń trafione na 100 % warte swojej ceny 🛍🛍🛍
Ola Szczepaniak
Ola Szczepaniak
Read More
Polecam serdecznie usługi u Pani Małgosi! 🙂Profesjonalne podejście do klienta, szeroki wybór materiałów, bardzo dobra jakość wykonania! Strzał w dziesiątkę! 💥👍🏻
Previous
Next

#nasze social media

#inne nasze serwisy