rolety rzymskie i kropka.

Często słyszymy to zdanie z ust naszych klientów. W szczególności tej damskiej części. Ale tak. Przykro mi Panowie, ale to kobiety mają rację. Jeżeli chcesz żeby okno wyglądało cudownie, powinieneś zdać się na kobiecą intuicję i zdecydować się na rolety rzymskie.

rolety rzymskie w jasnym wnętrzu
dwie rolety rzymskie
roleta rzymska od dołu
rolety rzymskie i owoce
stylowe rolety rzymskie

Rolety rzymskie i kropeczka.

Rolety rzymskie zwane również kaskadowymi w przypadku marszczenia pionowego oraz poziomego to według wielu ludzi szczyt stylu i poczucia gustu. Dlaczego? Otóż chodzi o ich prostą, ale wyszukaną konstrukcję. Aż dziw bierze, że rolety te zostały wynalezione wieki temu. Rolety rzymskie od lat cieszą się powodzeniem i często wybiera się je żeby podkreślić styl wnętrza. Pasują zupełnie wszędzie. Jednak moim skromnym zdaniem idealnie wpasowują się w ramy stylu skandynawskiego.

Rolety rzymskie - jakie tkaniny?

Od blackoutów do dimoutów przez dekoracyjne i firanowe. Chyba jest niewiele tkanin które nie nadawały by się na rolety rzymskie. Ma to dobre i złe strony. Doceniam to, że dzięki konstrukcji wiele tkanin może zostać wykorzystanych do „przyrządzenia” rolety rzymskiej. Wiąże się to jednak z małą wadą. Ciężko wybrać która tkanina będzie najlepsza. Nie ma co się śmiać 🙂 … po prostu wybierając tkaninę musimy zdecydować się na tą jedną jedyną.

Jakie są opcje?

Wariantów rolet rzymskich jest wiele. Skupię się jednak na tym co mam Tobie do zaoferowania, a mianowicie roleta rzymska w wersji manualnej lub elektrycznej, lub roleta duo, czyli podwójna. Na co się zdecydować? Roleta manualna lub elektryczna to praktycznie, poza sterowaniem to samo. Roleta duo to połączone ze sobą dwie rolety rzymskie. Szczególnie przydatne w momencie kiedy chcemy mieć na rolecie firankę i zasłonę. To bardzo wydajne i funkcjonalne rozwiązanie.

#opinie naszych klientów

Łukasz Marciniak
Łukasz Marciniak
Read More
Gorąco polecam! Pani Małgorzata to prawdziwy skarb potrafiła doradzić, dobrać i materiał i styl zasłon do pomieszczenia trafiając prosto dokładnie w to czego oczekiwaliśmy. Plus za szybką i terminową realizację zamówienia.
Agnieszka Marchelek
Agnieszka Marchelek
Read More
Profesjonalna obsługa -Bardzo polecam gatunek materiału i wykonanie nie mam zastrzeżeń trafione na 100 % warte swojej ceny 🛍🛍🛍
Ola Szczepaniak
Ola Szczepaniak
Read More
Polecam serdecznie usługi u Pani Małgosi! 🙂Profesjonalne podejście do klienta, szeroki wybór materiałów, bardzo dobra jakość wykonania! Strzał w dziesiątkę! 💥👍🏻
Previous
Next

#nasze social media

#inne nasze serwisy