karnisze elektryczne to również tkaniny

Karnisze elektryczne wtargnęły przebojem na polski rynek wraz z nadejściem millennium. Warto pamiętać, że najpierw pojawiły się w kinach, teatrach, a następnie w hotelach. Teraz czas na rewolucję w gospodarstwach domowych. Już czas?

karnisze elektryczne
karnisze elektryczne

Jak podchodzimy do karniszy elektrycznych?

Prawdą jest, że aby być najlepszym w danej dziedzinie, trzeba ją znać od podszewki i mieć bardzo duże doświadczenie. Jesteśmy firmą która zdobywała i zdobywa doświadczenie pracując z najbardziej wymagającymi klientami – najlepszymi hotelami w kraju.

Każda osoba zajmująca się w naszej firmie karniszami, zna ich konstrukcje na wylot. Daje to nam masę możliwości do np. ich poprawiania bądź dostosowywania do konkretnych potrzeb klienta. W naszej firmie nie spotkacie się z jednym systemem który jest najlepszy „bo tak”.

Cały czas zmieniamy nasza ofertę karniszy, tak by każdy kolejny klient otrzymywał coraz to lepszy produkt. Takie podejście to też elastyczność. Jako jedyna firma w Polsce, dekorujemy także okna w najróżniejszych kształtach jak chociażby okna po skosach.

#karnisz elektryczny również na skosach | karnisz na skosy

karnisze elektryczne na skosach
karnisze elektryczne na skosach
zasłona welurowa
zasłona welurowa
karnisze elektryczne

#karnisze elektryczne dla domu i pokoju hotelowego

Zastosowanie karnisza elektrycznego w domu lub pokoju hotelowym to podobne zadanie. Jako, że nasza firma wywodzi się z kontraktów z najlepszymi hotelami w naszym kraju, przejście na usługi dla gospodarstw domowych było oczywiste (szczególnie w czasach pandemii). Niosąc ze sobą bagaż doświadczeń chcemy, żeby każdy miał szansę na odrobinę luksusu w swoim domu – bo taką jest posiadanie karnisza elektrycznego. Mamy nadzieję, że możliwość sterowania smartfonem, panelem naściennym lub pilotem, umili Wam czas.

Kolejną rzeczą jest jakość. Warto wspomnieć, że hotel czy pensjonat to policzony biznes. Naszym zadaniem jest takie dobranie sprzętu, żeby zapewniał jak najdłuższe i bezawaryjne działanie. Polecający nas klienci biznesowi świadczą o jednym – nasze systemy są warte polecenia. Taką samą wysoką jakość produktów, oferujemy naszym klientom indywidualnym. Karnisze elektryczne to nie są moduły dowodzenia marynarką wojenną, jednak powinniśmy móc na nich polegać. Nasze są sprawdzone na poligonach hotelowych.

Dlatego, nasze systemy nie mają sobie równych. Kolejnym dużym i istotnym atutem jest ich cena. Jako wieloletni partner importujący sprzęt z Japonii jesteśmy jedyni na polskim rynku, którzy za jakość rozwiązań nie przepłacają, dzięki bezpośrednim kontaktom w kraju kwitnącej wiśni. Możesz nas sprawdzić i poprosić o darmową wycenę. Porównaj ją z ofertą naszej konkurencji i zastanów się czy chcesz zapłacić więcej za produkty niższej jakości. Ja mogę Cię zapewnić, że nasz system sprosta Twoim wysokim wymaganiom.

#karnisz elektryczny po łukach

karnisze elektryczne po łukach
zasłony i firanki na karniszu elektrycznym
karnisze elektryczne po łukach
zasłony i firanki
zasłona i roślina
zasłona i firanka

Na co zwrócić uwagę wybierając karnisz elektryczny?

Najważniejszy jest silnik. Najlepiej jeżeli posiada system powolnego hamowania. Jest to bardzo efektowne i widowiskowe rozwiązanie.

Szyna aluminiowa malowana proszkowo. To ważne ponieważ malowanie proszkowe ma wpływ na płynne działanie karnisza elektrycznego.

System haczyków. Niby banalna sprawa, ale te małe szczególnie niskiej jakości haczyki potrafią nieźle hałasować. Zwróć na nie uwagę 🙂

Szybka realizacja

Zrealizujemy Twoje zamówienie w mgnieniu oka! Tak szybko jeszcze nie było! Dzięki skróceniu łańcucha dostaw do minimum, nasi dostawcy z Japonii są na wyciągnięcie ręki!

Najwyższa jakość

Wybierając nasze usługi dokonujesz świadomej decyzji – najwyższa jakość za możliwie niską cenę. U nas otrzymasz produkty zarezerwowane dla kin i teatrów.

Najlepsze tkaniny

Karnisz elektryczny to poza świetnym mechanizmem również najlepsze tkaniny z całego świata. Zobacz naszą kolekcję, a na pewno znajdziesz coś dla siebie!

Najlepsze ceny w Polsce!

Wybierając karnisz elektryczny Mervino™ dostajesz maksymalną jakość w najlepszych cenach w Polsce. Sprawdź i przekonaj się na własne oczy!

Co w przypadku łuków i "krzywych" ścian? | Gięcie szyn

Aby perfekcyjnie wpasować się w okna o różnych kształtach, nieodzowną czynnością jest gięcie szyn karniszy elektrycznych. Proces ich wyginania bardzo różni się od gięci szyn standardowych, czyli szyn ks.

Szyny systemowe mają dużo bardziej złożony przekrój, dlatego, żeby wyeliminować powstawanie nierówności na ich powierzchni, proces wyginania najlepiej jak wykonywany jest już podczas produkcji szyny.

Gdy tak przygotowane odcinki połączmy z prostymi, uzyskujemy perfekcyjnie tory do przesuwania rolek. Podejście do tego tematu w ten sposób, gwarantuje, że konstrukcja będzie idealnie dopasowana do zamówienia.

Jak działa inteligentny karnisz elektryczny?

Jak widać na powyższym filmie – nie jest to takie proste. W internecie znajdziesz wiele poradników takich jak DIY (do it yourself), ale odradzamy podejmowanie się montażu karnisza elektrycznego bez doświadczenia. Może się to skończyć na wiele dziwnych sposobów począwszy od uszkodzenia elementów konstrukcyjnych karnisza do (w ekstremalnych przypadkach) pożaru na skutek źle wykonanej instalacji elektrycznej.

Żeby nasz karnisz elektryczny był bezpieczny i działał bezawaryjnie, potrzebna jest wiedza oraz doświadczenie osób, które pracują z tymi systemami na co dzień. Najlepszym etapem na rozpoczęcie budowy instalacji karnisza elektrycznego jest stan przed developerski pomieszczenia (bez tynków, z widoczną instalacją elektryczną). Wtedy mamy najmniej inwazyjny proces montażu karnisza.

#opinie naszych klientów

Łukasz Marciniak
Łukasz Marciniak
Read More
Gorąco polecam! Pani Małgorzata to prawdziwy skarb potrafiła doradzić, dobrać i materiał i styl zasłon do pomieszczenia trafiając prosto dokładnie w to czego oczekiwaliśmy. Plus za szybką i terminową realizację zamówienia.
Agnieszka Marchelek
Agnieszka Marchelek
Read More
Profesjonalna obsługa -Bardzo polecam gatunek materiału i wykonanie nie mam zastrzeżeń trafione na 100 % warte swojej ceny 🛍🛍🛍
Ola Szczepaniak
Ola Szczepaniak
Read More
Polecam serdecznie usługi u Pani Małgosi! 🙂Profesjonalne podejście do klienta, szeroki wybór materiałów, bardzo dobra jakość wykonania! Strzał w dziesiątkę! 💥👍🏻
Previous
Next

#nasze social media

#inne nasze serwisy

Ciągle się wahasz?

Skontaktuj się z nami, a na pewno rozwiejemy Twoje wątpliwości! Skorzystaj z darmowej wyceny!