panele japońskie na wymiar

Szyjemy, zdobimy – wszystko robimy żeby nasi klienci czuli się wyróżnieni posiadając piękne panele japońskie. Nasze doświadczenie towarzyszy nam na każdym etapie wytwarzania paneli. Jeżeli szukasz czegoś wyjątkowego, unikatowego – daj nam znać. Na pewno sprostamy wyzwaniu.

panele japońskie we Wrocławiu
panele japońskie we Wrocławiu
panele japońskie we Wrocławiu

Kiedy zdecydować się na panele japońskie?

Zasłony panelowe zostały wynalezione w kraju kwitnącej wiśni – czyli Japonii. Ich powściągliwość nie jest więc przypadkowa. Panele powinniśmy stosować z kilku względów. Są idealne w izolowaniu nas od świata za oknem przy jednoczesnym zapewnieniu dostaw świeżego powietrza w razie potrzeby. Wbrew powszechnej opinii, dobrze zamontowane i zbudowane zasłony nie falują na wietrze. W związku z tym, zasłony panelowe powinniśmy umieszczać wszędzie tam gdzie potrzebna jest stabilna przesłona jak np. taras, wiata czy drzwi tarasowe. Sprawdzą się tam wyśmienicie.

Jakie tkaniny dostępne są do użycia jako zasłony panelowe?

Najczęściej na zasłonach panelowych wykorzystujemy tkaniny firanowe. To ze względu na charakter dużej większości realizacji, które mają miejsce w domach prywatnych. Ale zdarza się, że wybieramy na panele japońskie tkaniny nieprzewiewne, czyli takie, które szczelnie izolują pomieszczenia. Zasłony panelowe coraz częściej doceniają managerowie i właściciele startupów technologicznych, którzy chcąc podkreślić nowoczesność i surowość pomieszczeń biurowych, decydują się właśnie na to rozwiązanie. Naszym zadaniem jako firmy dekoracyjnej jest wszechstronne doradzanie w tych kwestiach.

Jakie korzyści niesie zastosowanie paneli?

Przede wszystkim zasłony panelowe to funkcjonalność. Mamy do wyboru wiele tkanin, które są odporne na zabrudzenia. Dbanie o czystość zasłon też nie będzie stanowiło problemu ponieważ panele japońskie zawiesza się za pomocą silnych rzepów. Chcąc oddać je do pralni chemicznej nie musimy męczyć się z długotrwałym odczepianiem. Kolejną rzeczą jest ich odporność na działanie warunków atmosferycznych takich jak wiatr, woda, słońce. Nie płowieją i w zależności od miejsca montażu opierają się deszczom i wichurom. Polecamy panele japońskie w szczególności posiadaczom tarasów.

Ile miejsca potrzebują panele japońskie na zaparkowanie?

Zwykłe zasłony potrzebują ok. 30 centymetrów na zaparkowanie. Inaczej jest w przypadku zasłon panelowych. Ich szerokość to 60 cm, a fakt, że nie zachodzą na siebie idealnie zwiększa odległość o 5 cm na łączenie.

Zasłony panelowe zakrywające powierzchnię o długości 3 metrów potrzebują więc ok. 85 cm na parkowanie. Trzeba również pamiętać, że dużo będzie zależało od wybranego sposobu parkowania: jednostronnego czy dwustronnego.

Nie jest to ani dużo ani mało. Panele japońskie często świetnie wyglądają w jasnych pomieszczeniach, a miejsca parkowania można wykorzystać w prosty sposób np. stawiając przy nich jakiś niewielki mebel.

#opinie naszych klientów

Łukasz Marciniak
Łukasz Marciniak
Read More
Gorąco polecam! Pani Małgorzata to prawdziwy skarb potrafiła doradzić, dobrać i materiał i styl zasłon do pomieszczenia trafiając prosto dokładnie w to czego oczekiwaliśmy. Plus za szybką i terminową realizację zamówienia.
Agnieszka Marchelek
Agnieszka Marchelek
Read More
Profesjonalna obsługa -Bardzo polecam gatunek materiału i wykonanie nie mam zastrzeżeń trafione na 100 % warte swojej ceny 🛍🛍🛍
Ola Szczepaniak
Ola Szczepaniak
Read More
Polecam serdecznie usługi u Pani Małgosi! 🙂Profesjonalne podejście do klienta, szeroki wybór materiałów, bardzo dobra jakość wykonania! Strzał w dziesiątkę! 💥👍🏻
Previous
Next

#nasze social media

#inne nasze serwisy