elektryczne zasłony panelowe

Co powinieneś/powinnaś wiedzieć o zasłonach panelowych? Są naprawdę łatwe w utrzymaniu. Demontaż zajmuje chwilę. Dodaj do pralki detergent i gotowe. Żeby przywrócić panelom blask wystarczy godzina. Jak jednak zadbać o ich żywotność? Dowiesz się za moment z tej właśnie zakładki 😉 

Jak zadbać o zasłony panelowe?

Z tym detergentem i praniem w zwykłej pralce należy uważać – lepiej po prostu oddać zasłony do pralni chemicznej. Ale jeżeli chodzi o demontaż i montaż paneli, to nie przesadzam – naprawdę jest to wygodne rozwiązanie. Jak jednak dbać o zasłony panelowe na co dzień? Nie wymagają one szczególnej troski. Po prostu traktujmy je z odpowiednią dla tkanin nutką delikatności. Jeżeli chcemy je odkurzyć, należy to robić delikatnie. Warto skorzystać z funkcji mocy ciągu w odkurzaczu i ustawić ją na minimum. Prasowanie? Najlepiej jeżeli użyjemy żelazka parowego. Wiem natomiast, że nie każdy tak owe posiada, ale wystarczy również zwykłe żelazko – ponownie, ustawione na minimum mocy.

Jak dobrać tkaninę na panele japońskie?

Wybór tkaniny na zasłony panelowe nigdy nie jest łatwy. Trzeba pamiętać o tym w jakim miejscu, a raczej w jakim otoczeniu będą zawieszone. Jeżeli mają to być drzwi balkonowe, warto zawiesić coś przewiewnego. Jeżeli chcemy przesłonić okno w kuchni, wybierzmy coś bardziej funkcjonalnego. Tkaniny możemy dobierać pod względem naszego „widzi mi się”, nie ma ograniczeń jednak jeżeli nie wiesz na co się zdecydować, zostaw decyzję nam, a na pewno się nie zawiedziesz. Do wyboru mamy ponad 200 tkanin firanowych z których najczęściej wykonujemy zasłony panelowe. Od batystów przez woale do koronek – nasza oferta obfituje w tkaniny z najdalszych zakątków świata. A do tego wszystko szyjemy ręcznie pod wymiar.

białe zasłony panelowe
białe zasłony panelowe i czarna zasłona
białe zasłony panelowe
białe zasłony panelowe
białe zasłony panelowe i czarna zasłona

12 powodów dla których warto wybrać elektryczne zasłony panelowe

Wraz z rosnącą popularnością automatyki domowej, domy są inteligentniejsze niż kiedykolwiek wcześniej. Elektryczne okna to jeden z aspektów automatyki domowej, który zapewnia długą listę korzyści, obejmującą wszystko, od zabawy po lepsze bezpieczeństwo w domu. Przeczytaj naszą listę, a na pewno będziesz zaskoczony przynajmniej jedną z zalet elektryki okiennej.

1

Wygoda

Tak myśli większość z nas, prawda? Możliwość odchylenia i regulacji każdej zasłony okiennej za pomocą jednego naciśnięcia przycisku. To ogromna oszczędność czasu w przypadku domów z wieloma dużymi oknami, świetlikami i innymi trudno dostępnymi oknami. Nie musisz już męczyć się ze sznurkami i ustawiać dokładny kąt, zanim zasłony panelowe będą działać prawidłowo.

2

Są bezpieczniejsze

Jest coś w „niebezpiecznych” rzeczach, że przyciągają dzieci i zwierzęta. Jak wiemy, zwisające sznurki mogą być niebezpieczne dla dzieci i małych zwierząt. Zaletą zasłon z napędem jest to, że nie ma kuszących sznurków, w które można by się zaplątać. Co za ulga!

3

Pozwalają na lepszy sen

Elektryczne zasłony okienne prowadzą do lepszego snu z wielu powodów. Na początek zmotoryzowane zasłony lub rolety pozwalają spać w całkowicie ciemnym pokoju, co zwiększa poziom melatoniny i poprawia rytm dobowy. Możesz także ustawić zasłony okienne tak, aby otwierały się o godzinie, o której chcesz się obudzić, dzięki czemu możesz budzić się przy naturalnym słońcu zamiast irytującego budzika.

4

Zwiększona prywatność

Gdy zachodzi słońce i zapalają się światła w pomieszczeniu, wszelkie odsłonięte okna zamieniają Twój dom w akwarium – odsłonięte, aby wszyscy mogli je zobaczyć. Ustawiając rolety na smartfonie, możesz upewnić się, że niektóre okna zostaną zasłonięte, gdy tylko zajdzie słońce. Ponadto, w zależności od wybranego materiału i krycia, możesz mieć zasłony okienne, które zapewniają prywatność, a jednocześnie wpuszczają światło.

5

Zwiększ bezpieczeństwo domu

Automatyzacji domu można użyć, aby Twój dom wyglądał jak „zamieszkany”, gdy Cię nie ma. Automatyczne zasłony panelowe można zamykać lub otwierać za pomocą aplikacji w telefonie, dzięki czemu można z nich korzystać bez względu na to, gdzie się znajdujesz. Jeśli wybierasz się na wycieczkę, ale chcesz, aby Twój dom wyglądał, jakby nadal był aktywny, możesz obsługiwać okna o różnych porach lub ustawić je na wyłącznik czasowy. Połącz to z automatycznymi światłami i może to być dużym środkiem odstraszającym dla włamywaczy.

6

Oszczędzaj energię dzięki automatyce okien

Energia, jaką Twój dom może zaoszczędzić, sumuje się pod koniec roku, a zwłaszcza w ciągu pierwszych 5 lub 10 lat. Wpływ, jaki wywierają elektryczne zasłony panelowe na nasłonecznienie domu i utratę ciepła, czyni je ważnymi czynnikami wpływającymi na efektywność energetyczną w Twoim domu. Możesz zrównoważyć zużycie energii w domu, wykorzystując energię słoneczną, izolując swój dom zasłonami panelowymi i programując je według pory dnia.

7

Zwiększ wartość swojego domu

Oprócz ogólnego waloru estetycznego, jaki zyska Twój dom, przestawiając się na zasłony z napędem, podniosą one również wartość Twojego domu. Będziesz ulepszać funkcjonalność i stawiać swój dom o krok przed innymi dzięki funkcjom automatyki domowej, które stają się coraz bardziej popularne. Automatyczne zasłony okienne zapewnią Twojemu domowi przewagę konkurencyjną nad innymi domami na rynku.

8

Chroń swoje wnętrze

Nie wspominaj więcej o uszkodzonej przez słońce tapicerce, dywanie lub obrazie. Używając osłon okiennych, które przepuszczają miękkie, przefiltrowane światło, możesz wyeliminować ryzyko wyblaknięcia lub odbarwienia czegokolwiek w domu. Możesz także wybrać dowolny styl zasłon okiennych i ustawić je na wyłącznik czasowy, aby zamykały się w porze dnia, o której wiesz, że światło słoneczne jest najsilniejsze.

9

Poczuj się wygodniej na zewnątrz

Elektryczne zasłony panelowe są przeznaczone nie tylko do użytku wewnętrznego – istnieje mnóstwo opcji, które mogą ulepszyć Twoje zewnętrzne strefy wypoczynkowe. Panele zewnętrzne mogą służyć do ochrony przed owadami, buforowania podmuchów wiatru, ochrony przed słońcem i nie tylko. Mamy nawet specjalne materiały chroniące przed światłem UV, dzięki którym przebywanie na słońcu jest bezpieczniejsze i wygodniejsze.

10

Korzystaj ze swojego słonecznego pokoju

Możesz pomyśleć, że ogrody słoneczne i zasłony okienne wykluczają się, ale jeśli chcesz, aby były wygodniejsze w szczycie lata, przydadzą ci się zasłony! Nasze elektryczne zasłony panelowe dadzą Ci kontrolę nad ilością wpuszczanego słońca, dzięki czemu Twoje „solarium” będzie wygodna przez cały rok.

11

Stwórz atmosferę

Słońce ma niesamowitą zdolność do dodawania energii i ożywiania przestrzeni. Z drugiej strony, ciemny pokój może być relaksujący lub romantyczny. Elektryczne zasłony panelowe mogą pomóc ustawić nastrój za dotknięciem przycisku lub pstryknięciem przełącznika – to takie proste.

12

Kino domowe z zasłonami elektrycznymi?

Możesz użyć zasłon elektrycznych, żeby całkowicie zaciemnić swój pokój, a także jako rozwijanego ekranu do wyświetlania filmów. Jeśli masz telewizor z dużym ekranem, możesz również zamontować elektryczne zasłony, żeby otwierać i zamykać ekran telewizora. Tak, żeby stworzyć najlepsze wrażenia z kina domowego.

#opinie naszych klientów

Łukasz Marciniak
Łukasz Marciniak
Read More
Gorąco polecam! Pani Małgorzata to prawdziwy skarb potrafiła doradzić, dobrać i materiał i styl zasłon do pomieszczenia trafiając prosto dokładnie w to czego oczekiwaliśmy. Plus za szybką i terminową realizację zamówienia.
Agnieszka Marchelek
Agnieszka Marchelek
Read More
Profesjonalna obsługa -Bardzo polecam gatunek materiału i wykonanie nie mam zastrzeżeń trafione na 100 % warte swojej ceny 🛍🛍🛍
Ola Szczepaniak
Ola Szczepaniak
Read More
Polecam serdecznie usługi u Pani Małgosi! 🙂Profesjonalne podejście do klienta, szeroki wybór materiałów, bardzo dobra jakość wykonania! Strzał w dziesiątkę! 💥👍🏻
Previous
Next

#nasze social media

#inne nasze serwisy